Zakończenie parafialnej sztafety “O chlebie i wodzie”.

Moi Kochani!

Z ogromną wdzięcznością chciałbym ogłosić, że w naszej parafii udało się zrealizować niesamowitą inicjatywę wielkopostną – parafialną sztafetę “O chlebie i wodzie”.

Dziękujemy wszystkim, którzy się zaangażowali i podjęli trud całodniowego postu (niektórzy więcej niż jeden dzień!). Każdego dnia przynajmniej dwie lub trzy osoby (a może i więcej) z naszej parafii pościły i spożywały tylko chleb i wodę. Udało się zebrać naprawdę wielu chętnych! Dziękuję moi Kochani serdecznie!

Modlitwa i post stanowią skuteczne narzędzia, aby otrzymać od Boga łaskę wolności, uzdrowienia i ukojenia. Wierzymy, że modlitwa i post są niezwykle skuteczną ochroną dla każdego chrześcijanina. Dobrowolne zrezygnowanie z posiłków w ciągu dnia na rzecz postu o chlebie i wodzie przynosi obfite duchowe owoce. Szczególna intencja, którą podejmowaliśmy to: “Pragniemy modlić się szczególnie o nawrócenie i powrót do sakramentalnego życia dla naszych współwyznawców, którzy z różnych powodów oddalili się od udziału w Eucharystii i praktykowania wiary. Włączamy w tę modlitwę także prośbę o pokój na Ukrainie i zakończenie wojny, a także nasze osobiste intencje:”.

Serdeczne Bóg Zapłać!

You are currently viewing Zakończenie parafialnej sztafety “O chlebie i wodzie”.