Zakończenie akcji: Jałmużna Wielkopostna

Dzisiejszego dnia, nasz ksiądz Proboszcz Stanisław Kudełka, przekazał  dary w postaci żywności i środków czystości, które miały być wsparciem dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Te cenne dary zostały przekazane pracownikom MGOPS w Pińczowie, którzy na co dzień starają się pomagać tym, którzy znaleźli się w potrzebie.

Ta wielka inicjatywa, prowadzona podczas okresu Wielkiego Postu, kiedy to szczególnie ważne jest dzielenie się z innymi, była wynikiem zaangażowania i współpracy całej naszej parafialnej wspólnoty. Dzięki hojności i wrażliwości naszych parafian, udało się zgromadzić znaczną ilość darów, które teraz mogą być pomocą dla wielu osób doświadczających trudności.

Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność oraz podziękowanie wszystkim, którzy włączyli się w tę szlachetną inicjatywę, oddając swoje serca w posługę potrzebującym. Wasze bezinteresowne działania i wielkoduszne ofiary są wyrazem prawdziwego chrześcijańskiego miłosierdzia i solidarności z bliźnimi w potrzebie.

Bądźmy dumni z tego, że należymy do tak wspaniałej wspólnoty ludzi, którzy potrafią otworzyć swoje serca na drugiego człowieka i nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Niech Bóg wynagrodzi Wam wszystkim wasze dobre uczynki i niech Wasze serca zawsze pozostaną wrażliwe na potrzeby innych.

Bóg zapłać za Waszą hojność i dobroć!

Z głębokim szacunkiem i wdzięcznością, Duszpasterze.

You are currently viewing Zakończenie akcji: Jałmużna Wielkopostna