Zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych.

Wielkopostne dni spędzone w naszej parafii okazały się być czasem niezwykłego duchowego wzrostu i pogłębienia więzi wspólnotowych. Pod przewodnictwem rekolekcjonisty Ks. Prałata Tomasza Rusieckiego, który swoimi mądrymi naukami i gorącym sercem przyciągnął liczne dusze, przeżyliśmy intensywne doświadczenie nawrócenia i odnowy duchowej.

Temat tegorocznych rekolekcji – “Na modlitwie poznaj i pokochaj Jezusa” – ukazał się jako źródło niezwykłej inspiracji i refleksji. Poprzez codzienne nauki, modlitwę oraz sakramenty, uczestnicy rekolekcji mieli okazję lepiej zrozumieć tajemnice naszej wiary i zażyć głębszego zjednoczenia z Chrystusem.

Dzięki wspólnej drodze modlitwy i refleksji, wielu z nas doświadczyło osobistego nawrócenia oraz wzrostu relacji z Bogiem i bliźnimi.

Jednym z najbardziej poruszających elementów rekolekcji był dzień pojednania, podczas którego wszyscy mieliśmy możliwość wyrażenia skruchy, przebaczenia oraz pojednania się z sobą nawzajem, a przede wszystkim pojednania z Bogiem w Sakramencie Pokuty i Pojednania. To wydarzenie głęboko zjednoczyło naszą wspólnotę i umocniło nas w drodze wielkopostnego nawrócenia.

Dziękujemy z głębi serca naszemu drogiemu rekolekcjoniście ks. Tomaszowi za niezwykłe oddanie, mądrość i miłość, jakimi nas obdarzył podczas tych dni. Jego słowa stały się dla nas źródłem światła i nadziei, a jego obecność wzbudziła w nas pragnienie większej świętości i bliższego związania z Bogiem.

Z radością i wdzięcznością opuszczamy te rekolekcje jeszcze bardziej gotowi na spotkanie ze Zmartwychwstałym Panem w nadchodzących świętach Wielkanocnych.

Niech Bóg błogosławi naszą parafię i wszystkich, którzy uczestniczyli w tych wyjątkowych rekolekcjach, abyśmy zawsze pozostawali wierni Jego miłości i prawdzie.

Dziękujemy!

You are currently viewing Zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych.
Exif_JPEG_420