Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii

Drodzy Parafianie!

Z wielką radością pragniemy Was zaprosić na wyjątkowe nabożeństwo Drogi Krzyżowej, które odbędzie się ulicami naszej parafii. Jest to niezwykła okazja, abyśmy wspólnie przechodząc przez ulice Pińczowa, mogli razem rozważać mękę i śmierć Pana Jezusa.

Droga Krzyżowa to nie tylko modlitwa, ale również akt oddania się Bogu oraz refleksji nad naszym życiem. Przechodząc tę drogę razem, budujemy silniejszą więź z naszym Zbawicielem i z naszymi bliźnimi. Wspólne przeżywanie tej modlitwy pozwoli nam doświadczyć prawdziwej siły wspólnoty parafialnej oraz wzajemnej solidarności w drodze nawrócenia i zbliżenia do Boga.

Wierzymy, że uczestnictwo w Drodze Krzyżowej przyniesie nam nie tylko duchowe owoce, ale również umocni naszą wspólnotę, sprawiając, że nasza parafia stanie się jeszcze bardziej zjednoczona w miłości do Boga i bliźniego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wzięcia udziału w tej pięknej modlitwie, która odbędzie się w dniu 22 marca 2024 r. o godzinie 17.30. Niech będzie to czas głębokiej refleksji, modlitwy i wzajemnej wspólnoty.

You are currently viewing Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii