Pogram Rekolekcji Wielkopostnych

Z wielką radością chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na parafialne rekolekcje wielkopostne, które odbędą się w dniach od 17 do 20 marca w naszym kościele. Jest to czas szczególny dla naszej wspólnoty, gdy możemy razem zgłębiać tajemnice naszej wiary, umacniać nasze relacje z Bogiem i przygotowywać się duchowo na nadchodzące Święta Wielkanocne.

Rekolekcje wielkopostne są doskonałą okazją do wewnętrznego wzbogacenia, refleksji nad własnym życiem duchowym oraz odkrywania nowych ścieżek zbliżenia się do Boga.

W programie rekolekcji są m.in. konferencje oraz możliwość skorzystania z sakramentu pojednania. Wierzymy, że dzięki udziałowi w tych rekolekcjach nasza wiara stanie się silniejsza, a nasze serca będą bardziej otwarte na Boże działanie w naszym życiu.

Zachęcamy więc wszystkich Parafian do wzięcia udziału w tych wyjątkowych dniach, aby wspólnie budować naszą wspólnotę, umacniać się nawzajem w wierze oraz szukać drogi do coraz głębszej relacji z Bogiem.

Rekolekcje poprowadzi Ks. Tomasz Rusiecki – wykładowca teologii duchowości w WSD w Kielcach, wikariusz biskupi ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego, diecezjalny ojciec duchowny, dyrektor Unii Apostolskiej Kleru.

Serdecznie zapraszamy!

You are currently viewing Pogram Rekolekcji Wielkopostnych