Podziękowanie dla Naszych Wspaniałych Przedsiębiorców Lokalnych!

Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność i uznanie dla naszych wspaniałych przedsiębiorców lokalnych – właścicieli Pizzerii MAX oraz GŁODZILLI, którzy zechcieli wspomóc naszą parafię – młodzież i dzieci należące do Służby Liturgicznej – ministranci oraz schola; poprzez udzielenie rabatu w swoich lokalach gastronomicznych.

Wasza hojność i gotowość do współpracy, nie tylko wzmacniają więzi społeczne, ale także dają młodym ludziom szansę na rozwój, wsparcie i integrację. Dzięki Waszym zniżkom, nasze grupy parafialne mogą cieszyć się posiłkiem w Waszych lokalach, co tworzy atmosferę przyjazności i wzajemnego szacunku.

Dziękujemy za Waszą solidarność i zaangażowanie w życie naszej parafii. Wasza hojność inspiruje nas wszystkich i przypomina nam, że wspólne działanie i wsparcie są fundamentem silnej i zjednoczonej społeczności.

Składam, serdeczne podziękowania dla naszych ukochanych przedsiębiorców lokalnych za Waszą nieocenioną pomoc i wsparcie!

xSzymon

(opiekun ministrantów i scholi)

 

You are currently viewing Podziękowanie dla Naszych Wspaniałych Przedsiębiorców Lokalnych!