Nasza parafialna schola rozpoczęła swoją działalność – zapraszamy

Z ogromną radością możemy ogłosić, że w ubiegłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.15 po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć naszą nowo-powstałą scholę dziecięcą. Bardzo cieszy fakt ogromnego aplauzu jaki odebrała schola po swoim pierwszym występie! Widać ogromne wsparcie ze strony naszych parafian!

Gratulujemy dzieciom odwagi i oczywiście talentów. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Elżbiecie, która podjęła się powadzenia grupy dzieci śpiewających. Jest to bardzo odpowiedzialne zadanie i tym bardziej tę pracę doceniamy.

Zachęcamy, aby wszyscy, którzy chcą brać udział i dbać o oprawę muzyczną podczas liturgii Mszy św. do zgłaszania się do opiekuna – ks. Szymona. Spotkania scholi są w soboty od godz. 9.00 do g. 9.45.

Oby z tygodnia na tydzień i miesiąca na miesiąc było nas coraz więcej!

 

You are currently viewing Nasza parafialna schola rozpoczęła swoją działalność – zapraszamy