Procesja Rezurekcyjna.

Wielkanocny poranek w naszej parafii był pełen głębokiej emocji i duchowego przeżycia, gdyż wraz z pierwszymi promieniami słońca, odbyła się uroczysta procesja rezurekcyjna. Ta tradycyjna celebracja Święta Zmartwychwstania Chrystusa przyniosła nam radość ze zwycięstwa życia nad śmiercią.

Przed Grobem Pana Jezusa w momencie, gdy celebrans ogłosił „Alleluja! Zmartwychwstał Chrystus!”, atmosfera wypełniła się radością i wzruszeniem. Wtedy rozpoczęła się uroczysta procesja wokół kościoła, podczas której śpiewaliśmy pieśni chwały ogłaszając zwycięstwo Zmartwychwstałego.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i prowadzenie dzisiejszej procesji rezurekcyjnej. Dzięki Waszej poświęconej pracy i oddaniu, ta uroczystość stała się niezapomnianym przeżyciem duchowym dla naszej wspólnoty.

Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do naszych ministrantów, którzy służyli przy ołtarzu z godnością i zaangażowaniem, oraz do wszystkich, którzy wzięli udział w procesji, niosąc ze sobą radość Zmartwychwstania Chrystusa, zwłaszcza dzieciom sypiącym kwiaty. Wasza obecność i modlitwa sprawiły, że ten poranek był pełen piękna.

Niech radość ze Zmartwychwstania Chrystusa napełnia Wasze serca, a wspólna modlitwa w procesji rezurekcyjnej będzie źródłem siły i nadziei w życiu codziennym.

Z serca dziękujemy i błogosławimy Was wszystkich!

You are currently viewing Procesja Rezurekcyjna.