Wielkie serca wspólnie dla hospicjum – Podsumowanie akcji charytatywnej w parafii

W minioną niedzielę, nasza parafia przeżywała wyjątkowy moment solidarności i hojności, organizując akcję charytatywną na rzecz hospicjum w Busku Zdroju. To wydarzenie, które zjednoczyło serca parafian, przynosząc nie tylko radość, ale także pomoc tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Akcja miała charakter wyjątkowy, ponieważ głównymi twórcami sprzedawanych produktów byli nie tylko uczniowie naszej szkoły podstawowej, ale również niezwykle utalentowani podopieczni hospicjum.

W niedzielę po każdej Mszy Świętej, nasi najmłodsi parafianie, wraz z zaangażowanymi rodzicami i nauczycielami, stanęli przy straganie, oferując swoje ręcznie wykonane cuda.

Nie tylko dzieci były aktywne w tej chwalebnej inicjatywie – parafianie również wsparli akcję datkami, kupując nie tylko piękne ozdoby, ale przede wszystkim dając świadectwo prawdziwego miłosierdzia w duchu adwentowego oczekiwania.

Podziękowania kierujemy do wszystkich zaangażowanych – od dzieci, rodziców, nauczycieli, po każdego parafianina, który wsparł akcję. Wasza hojność i gotowość do pomocy sprawiły, że tegoroczna akcja charytatywna była wyjątkowym przeżyciem dla naszej wspólnoty.

W okresie adwentu i zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, ta akcja staje się szczególnie znaczącym gestem miłosierdzia. Wspólnie tworzymy atmosferę radości, jedności i wsparcia dla tych, którzy doświadczają trudności. To właśnie te małe gesty sprawiają, że nasza wspólnota staje się miejscem prawdziwego spotkania z Chrystusem.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe zaangażowanie i życzymy, aby ta akcja przyniosła obfitość radości i błogosławieństwa zarówno darczyńcom, jak i tym, którzy otrzymają pomoc. Niech Boże Narodzenie przyniesie nam wszystkim jedność, pokój i miłość.

W imieniu całej parafii, składamy serdeczne Bóg Zapłać!

You are currently viewing Wielkie serca wspólnie dla hospicjum – Podsumowanie akcji charytatywnej w parafii