Ks. Józef Cichoń, proboszcz par. w Jaworzni z wizytą w naszej parafii.

W niedzielę 8 października w naszej parafii gościliśmy byłego wikariusza, ks. Józefa Cichonia. Głosił przez cały dzień Słowo Boże i zbierał ofiary na budowę kościoła w parafii w Jaworzni. Kaznodzieja wspominając sześć lat, przez które pracował w Pińczowie, serdecznie podziękował za doświadczenie jakie zdobył zarówno od ks. Stanisława Kudełki – proboszcza, podczas budowy kościoła na Grodzisku, jak i od parafian,  wśród których mógł się uczyć otwartości serca i dobroci. Zdobyte doświadczenie pozwala mu teraz, aby z radością i oddaniem podejmować posługę w parafii do której przed trzema miesiącami posłał go biskup ordynariusz.

Ks. Józef serdecznie podziękował za ofiary jakie podczas każdej Mszy św. parafianie złożyli, aby wesprzeć budowę nowego kościoła, oraz spłacić długi jakie zastał w nowej parafii.

Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapałać!

Jeżeli jeszcze ktoś chciałby przekazać ofiary na ten cel, można to uczynić wpłacając je na konto parafialne parafii w Jaworzni z dopiskiem “Ofiara na budowę kościoła”

Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Marty w Jaworzni

Jaworznia 160A, 26-065 Piekoszów

Nr konta 72 1050 1416 1000 0090 7086 7859

You are currently viewing Ks. Józef Cichoń, proboszcz par. w Jaworzni z wizytą w naszej parafii.