17 września 2023 Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV Niedziela zwykła           

Kalendarz liturgiczny tygodnia:

  • W poniedziałek 18 września – Kościół czci św. Stanisława Kostkę, zakonnika patrona dzieci i młodzieży, a także patrona Polski. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież. Szczególnie zapraszamy klasy III – komunijne, wraz z rodzicami, po Mszy św. będzie pierwsze spotkanie organizacyjne – obecność obowiązkowa.
  • W czwartek Kościół czci św. Mateusza Apostoła i Ewangelistę.

  • W piątek Msza św. o godz. 18.00 w intencji rodzin i adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.
  • W sobotę  o godz. 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe.
  • W przyszłą niedzielę 24 września zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 młodzież klas ósmych wraz z rodzicami, po Mszy św. spotkanie przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. Będzie to spotkanie organizacyjne, na którym udzielimy wszystkich najważniejszych informacji – prosimy o niezawodną obecność.
  • Dziś kończymy prowadzoną w naszej parafii akcję Tornister Pełen Uśmiechu – Bóg Zapłać ofiarodawcom! – Wasze dary zostaną przekazane osobom potrzebującym.
  • Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary, jakie składacie na potrzeby parafii i kościoła!
  • Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej! Proszę zapoznać się z intencjami mszalnymi w gablocie przy kościele, oraz na stronie internetowej naszej parafii w przypadku pomyłki prosimy o zgłoszenie przed Mszą świętą w zakrystii.

 WSZYSTKIM ŻYCZYMY DOBREGO TYGODNIA!